Březen v naší třídě

Jarní prázdniny jsme si užili hned na začátku března. Hned po jarních prázdninách nás čekal projekt Zdravá 5. Dozvěděli jsme se, které potraviny jsou zdravé pro různé orgány v našem těle. Již potřetí jsme navštívili knihovnu v Pardubicích. Tentokrát nám paní knihovnice představili knihu Babička drsňačka. V kulturním domě Dukla jsme shlédli hudební představení Kouzelná pastelka.

Největší událostí měsíce bylo slavnostní vyhlašování výsledků Krajské výtvarné soutěže a můžeme se s radostí pochlubit, že na 1. místě se umístila Natálka Podaná a na 3. místě Santiago Banda. Se skupinovou prací předškolních dětí se na 2. místě umístila Karolína Chládková, která je letos žákyní prvního ročníku.

V dubnu nás čekají velikonoční prázdniny, ale paní učitelka si pro nás také chystá řadu akcí, abychom nemuseli pořád sedět v lavicích.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá